PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443684}

Atomowy huragan

Nuclear Hurricane
3,9 455
ocen
3,9 10 1 455
Atomowy huragan
powrót do forum filmu Atomowy huragan

Spoiler możliwy nie czytać.... Mam pytanie to lepiej zorientowanych.. Co z tą maszyną ?
Ktoś na złość ją np. z centrali nastawił, żeby utrudniała życie tej dwójce w elektrowni ? Czy też sama "postanowiła zabrać sprawy w swoje ręce" i przejęła kontrolę ?

Ta druga opcja wydaje mi się prawdziwa, ale to tylko komputer, więc tutaj bym tylko się utwierdził w swoim przekonaniu, że to ogólnie słaby film... zaś większy sens miałaby to, że ktoś nie życzliwy bohaterom i w ogóle bezpieczeństwu ludzkiemu ją skierował przeciwko nim..

.. tak czy inaczej skłaniam się prze drugiej wersji... jak Wy myślicie ?

luki22_filmweb

Maszyna na pewno nie przejęła kontroli bo nagle zrobiła się "inteligentna" ;) Są takie filmy, ale to nie jeden z nich. Maszyna została tak zaprogramowana, robiła to, co miała robić, ale przez błąd człowieka zaczęła raczej szkodzić niż przeszkadzać (gdy np. wzięła Lindę za wirusa - nie dało się jej 'przetłumaczyć', że to Linda i ma ja wypuścić, bo to tylko komputer). Co do tego, czy jakiś człowiek chciał im zaszkodzić? Też nie wydaje mi się. Nie potrzebnie została zainstalowana czy wgrana ta opcja, którą mógł wyłączyć tylko Erik czy jak on tam się nazywał. Nie pamiętam dokładnie, ale opcja wydawała mi się zbędna, dodatkowa sekwencja, według mnie zbędna. No ale tak to reżyser wymyślił, to niech tak ma ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones