PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436781}

Błękitny deszcz

Powder Blue
6,7 7 748
ocen
6,7 10 1 7748
Błękitny deszcz
powrót do forum filmu Błękitny deszcz

Jak sie nazywa aktor ktory gral tego chlopaka przebranego za prostytutke?

ocenił(a) film na 7
Zywiec20

może chodzi Ci o Patricka Swayze?

ashtraypl

nie, ten ktory porwal te torbe z pieniedzmi a potem sie zastrzelil

PS Patrick Swayze tutaj niegra, jest blad w obsadzie, to jego brat

ocenił(a) film na 7
Zywiec20

Velvet Larry to rola Patricka :) i jest to zresztą jego ostatnia kinowa rola :)

ashtraypl

velvet larry to ten alfons w klubie striptis? Jesli tak to spraw se soczewki XD Kiedys zapowiadali film z Steve'em Seagal'em w roli glownej a tak naprawde zagral tam tylko maly epizodzik, tu to dziala na tej samej zasadzie, lepiej doecenione imie lepiej doceniona rola, wyraznie widac, troche po wygladzie, troche po glosie ze to Don Swayze

Zywiec20

Alejandro Romero,chyba dobrze napisałem.

g_lox

Bravo g_lox dzieki

Zywiec20

masz na screenie przecież jest podpisany

Zywiec20

Z zaciekawienia po tym co napisałeś , musiałem sprawdzić , wystarczy zobaczyć napisy końcowe filmu , występuje Patrick Swayze i Don Swayze. I ten facet z długimi włosami blond to Patrick Swayze. A Don Swayze gra ochroniarza w klubie , gra małą rolę jak wyrzucają Ray Liotte z klubu.

6058145

niepamietam teraz jak ygladal ten ochroniarz ale alfons to napewno nie Patrick Swayze, ma troche inne rysy twarzy i troche inny glos, niewyskakujcie mi z tym ze to dlatego ze sie postarzal. To-Nie-Jest-Patrick-Swayze

Zywiec20

Nie będę ciebie przekonywał , bo mi to rybka. Ale wystarczy przeczytać oficjalną biografię Patricka Swayze , jest wyrażnie podane że to była ostatnia jego rola przed śmiercią. Też podają kogo grał w tym filmie. Mam dla ciebie złe wieści , jednak wzrok i słuch cię zawiódł.

ocenił(a) film na 8
Zywiec20

To był Swayze, plus w malutkiej roli jego brat, który pilnował drzwi prostytutki:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones