PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496103}

Piękne życie

A Beautiful Life
6,4 3 243
oceny
6,4 10 1 3243
Piękne życie
powrót do forum filmu Piękne życie

Bardzo ładny film.
Nie jest nie wiadomo jak ambitny, oryginalny czy skomplikowany, ale w tym też jego piękno tkwi wg mnie :)
muzycznie bardzo w moim guście, Chritopher love <3 ;)

ocenił(a) film na 9
morskooka

Potwierdzam bardzo ładny film. Muzyka również. Idealne na wieczór :)

ocenił(a) film na 6
morskooka

Moim zdaniem film bardzo przeciętny - tę samą historię opowiedziano już mnóstwo razy, i wiele z nich było znacząco lepszych.
Ale muzyka bardzo przyjemna, stąd ode mnie dodatkowa gwiazdka.

ocenił(a) film na 4
morskooka

Film może i ładny, z romantyczną nutą, ale wlecze się niemiłosiernie i gra dłużyzną, Muzyka... umówmy się trzy akordy na krzyż, trochę falsetu i ot cała piosenka. Obejrzałam, zapomniałam i dobrze :)

ocenił(a) film na 7
morskooka

Ja też to uwielbiam - ta muzyka kompletnie w moim guście - mogę historia nie jest jakaś odkrywcza, ale "Honey, Im so high" tak super się słucha, że jest na kilku moich playlistach :D

morskooka

Zgadzam się. Dla mnie film bardzo przyjemny, a nawet poruszający. Emocjonalna walka z samym sobą. Fakt nie było jakiś, jak to ujęłaś, spektakularnych scen, ale czasem nie o takie sceny chodzi. Ostatnio, w tej dobie kiczu, lubię obejrzeć taki film, który nie pozostawia ciarek żenady, a w zamian można wciągnąć się w historię i muzykę, która do mnie też trafiła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones