PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602339}
6,2 10 470
ocen
6,2 10 1 10470
3,5 2
oceny krytyków
Prowincjuszka
powrót do forum filmu Prowincjuszka

Film trochę kontrowersyjny i bardzo przypominający (przynajmniej mi) "Krainę Traw" Terry'ego Gilliama (szczególnie w scenie kiedy Luli mówi do lustra).
Mamy do czynienia z trzynastoletnią Luli (naprawdę dobrze zagrana rola przez Chloe) która chce stać się kobietą zapewne ze względu na matkę która ją zostawiła czy też ojca alkoholika który również postanawia odejść.
Luli zamierza udać się do Las Vegas, na swojej drodze spotyka wiele osób które na stałe zmieniają tor jej życia..

Film dobry, chociaż przyznam że po obejrzeniu trailera oczekiwałam więcej.
Dla mnie to taka dorosła już "Kraina Traw".
7/10

ocenił(a) film na 7
melody_phantom

Przecież film nie miał swojej premiery idiotko po co wprowadzasz zamieszanie?

sEbix13

Miał, idiotko. Sama wczoraj oglądałam.

ocenił(a) film na 7
BeeBee61

tak ? to daj linka

sEbix13

W chlewie się wychowałeś, czy mam nie nauczyła kultury? Pirate bay ustawiasz na ''wideo'', wpisujesz Hick i masz pierwszą propozycję.

ocenił(a) film na 7
BeeBee61

a napisy gdzie znajdę?

ocenił(a) film na 7
sEbix13

Dokładnie "idiotko", miał w USA premierę i oglądałam bo można było znaleźć już kawałek czasu temu na torrentach. Zanim kogoś obrazisz to zrób research poprawności informacji.

ocenił(a) film na 7
melody_phantom

Bo pisano gdzieś że nie było premiery. Są napisy ?

sEbix13

Film w USA miał premierę dawno temu, a nawet jeśli by nie miał to nie oznacza, że ktoś nie ma dojść i nie mógł go oglądać przed Tobą. Skoro ktoś wypowiada się na temat filmu, opowiadajac co się w nim dzieje to chyba jasne jest, że oglądał. To że Ty go nie widziałaś i jesteś nie poinformowana o czasie premiery nie znaczy, ze możesz obrażać tych co oglądali już go ;)

PS. Nie ma napisów, ucz się angielskiego.

ocenił(a) film na 7
Anjuliee

Ty również jesteś nie doinformowana, bo jestem mężczyzną,

sEbix13

To wszystko wyjaśnia.

Anjuliee

Haha dobry pocisk xD jak ktoś mieszka pewnie na Suwałkach to nie wie co to torrent i że film można obejrzeć zanim wejdzie do Polski, a u Was filmy nadal oglądacie w remizie jak sołtys wyciągnie TV na środek?

Agatanka

Cięta riposta :P Zadziwiające i zarazem smutne jest to, że zawsze zamiast dyskutować na forum o filmie, zaczynają się jakieś pyskówki i obrzucanie się inwektywami.

melody_phantom

sołtys pytał kiedy przyjedziesz do wsi ?

melody_phantom

film mi się podobał , Chloe bardzo dobrze ją zagrała , tylko szkoda że tak skończyła Glenda... (btw fan urody Blake Lively :D)

ocenił(a) film na 3
melody_phantom

Film byłby dobry, gdyby twórcy wysilili się na realizm. Ale po co?
Lepiej zrobić durną bajeczkę, niż dobry film o problemach 13 latki, która ucieka z domu.
W dodatku był ocenzurowany w stosunku do książki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones