PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33228}

Prywatna sprawa

A Private Matter
6,2 124
oceny
6,2 10 1 124
Prywatna sprawa
powrót do forum filmu Prywatna sprawa

może nie było to wybitne dzieło, ale pokazało, że aborcja nie jest łatwym wyborem.
trzeba mieć szacunek do decyzji innych ludzi i za to mi się ten film podoba.

anjali__

Wg mnie: aborcja=morderstwo. Chyba więc rozumiesz co sądzę o twojej opinii? I tyle w temacie.

Dziewczynka_bez_zapalek

Mówisz jak ci ludzie, którzy nie dawali tej rodzinie spokoju. To nie jest morderstwo jedynie usunięcie płodu. Chcąc przekonać taką matkę do zmiany decyzji nie trzeba straszyć, wyzywać, obrażać, może lepiej porozmawiać, zobowiązać się do ewentualnej pomocy w opiece nad tym dzieckiem, jeśli już jesteśmy obrońcami życia. Jednak ja całkowicie popieram tę kobietę to jej dziecko i jej życie. Nie usuwa go bo tak jej się chce, ma do tego słuszne powody, nie da rady poświęcić choremu dziecku całego swego życia, kosztem rodzeństwa i męża. Ludzie są przeciwni jednak ciekawe co sami zrobiliby w takiej sytuacji. To jest indywidualna sprawa, więc jeśli nawet to zły czyn to rodzice poniosą jego konsekwencje, nie ci moim zdaniem hipokryci, którzy chcą jedynie zatruć komuś życie. W każdej sprawie w życiu znajdą się tacy ludzie, którzy okłamują swoimi słowami sami siebie.

amfetamina07

aborcja = morderstwo. Jeszcze coś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones