PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147688}
6,3 34 998
ocen
6,3 10 1 34998
5,4 14
ocen krytyków
Red Eye
powrót do forum filmu Red Eye

Film ogląda się znakomicie. Z minuty na minutę robi się coraz bardziej ekscytująco. Bardzo mnie dziwią tak słabe oceny FILMWEBOWICZÓW ... tym bardziej, że krytycy filmowi chwalą ten film. Oglądam bardzo dużo "mrocznych filmów" i "Red Eye" jest jednym z lepszych jakie w tym roku widziałem. Polecam !

ocenił(a) film na 4
____OSCAR____

Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić. Weedług mnie film jest zwyczajnie słaby. Pomysł niezły, ale wykonanie słabsze. Autorom zabrakło pomysłów naet na te 70 kilka minut a szkoda....

____OSCAR____

"krytycy filmowi chwalą ten film" Prawdę mówiąc recenzje krytyków, które ten film chwalą stanowią ogromną mniejszość. Na tę chwilę czytałem tylko jeden tekst, który to "dzieło" polecał. Mówię tu o prasie, gdyż internetowe recenzje są dla mnie mniej wiarygodne.

ocenił(a) film na 8
DieMateo

Zajrzyj na stronę ROTTENTOMATOES.COM ... tam są umieszczone recenzje prasy ;) (81% to pozytywy).

____OSCAR____

Witam!
Ja nie kieruje sie podczas oceny filmu tym, co pisza inni... nawet gdy to jest 81% innych... :)
Dla mnie ten film to kompletna żenada! Typowa amerykanska bzdura! Kicz! kanał! NIC NOWEGO! Kompletnie bez zaskoczenia!
ehhhh!
I tak za duzo czasu stracilem na pisanie o tym chłamie!

OSTRZEGAM! Strata kasy!!!
Wes Craven niech sie lepiej wezmie za kolejna czesc durnego Krzyku. To mu chyba lepiej pasuje!

ocena 1/10 (bo nie ma zera)

____OSCAR____

co za gniot
po prostu porazka
beznadzieja

ocenił(a) film na 7
dia8el

chlopie ty nazywasz Red Eye dobrym thrillerem...nie chce mi sie nawet motywowac dlaczego jest to gniot,ale jak to sie mowi o gustach sie nie rozmawia...to tak jak z laskami,wiec pozdro i z przyjemnoscia bede obserwowal dalsze twoje posty bo ja jestem raczej z tych co obserwuja niz biora czynny udzial:D

ocenił(a) film na 6
____OSCAR____

Dla mnie film jest nienajgorszy. Ogólnie trzyma w napięciu, ogląda się go nieźle, jednak całość psuje jakies ostatnie 15 minut filmu. Mimo wszystko po tragicznym "Cursed" Wesa mogę śmiało powiedzieć, że ten film trzyma jakiś poziom i nie żaluję tych 85 minut spędzonych na jego oglądanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones