Abbie Cornish

Abbigale Cornish

7,2
10 128 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Abbie Cornish

...a to naprawde cos! Jestem wielkim fanem talentu Heath'a Ledgera, baa.. uważam go za aktora pelnego, kompletnego. 'candy' mial byc kolejnym filmem w ktorym mial przycmic cala reszte i z takim nastawieniem zaczynalem ogladac, tymczasem stalo sie calkiem inaczej. Abbie Cornish malo znana australijska aktorka bije go moim zdaniem na glowe. kiedy sie pojawja, moj wzrok skupia sie na niej, jej uczucia i przezycia sa dla mnie najwazniejsze, jest tak bardzo przekonujaca ze nawet ledger staje drugoplanowa postacia. osobiscie jeszczem w szoku!!
film 8/10
abbie 9/10

bhebhe

mało znana może dla Polaków, bo w Australii jest bardzo popularna.
Polecam "Salto". Tam to dopiero poleciała :)

bhebhe

cóż...przed Candy widziałam ją "A Good Year" i szczerze mówiąc nie zapadła mi w pamięci. W Candy zagrała całkiem nieźle, ale Heath był o niebo lepszy od niej.
film 10/10
abbie 8/10

bhebhe

Właśnie założyłam podobny wątek na forum "Candy" :). Zgadzam się w zupełności, że w tym filmie Abbie była zdecydowanie bardziej przekonująca i autentyczna, jednak nie zamierzam twierdzić, że jest generalnie lepszą aktorką - Ledger w 'Brokeback Mountain" i 'Mrocznym rycerzu" pokazał po prostu geniusz, Abbie, choć narazie w tym jednym filmie absolutnie mnie zachwyciła, ma mi jeszcze coś do udowodnienia :) Nie mogę już się doczekać "Wichrowych wzgórz" - to jedna z moich ulubionyck powieści i strasznie się cieszę, że rolę Cathy dostała tak zdolna aktorka :D

PhAnnie

Ech, a jednak nie zagra Cathy :( Smutek. No tak bywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones