Abbie Cornish

Abbigale Cornish

7,2
10 128 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Abbie Cornish

Nicole Kidman wersja II. Oczywiście tylko z wyglądu...

baraja_2

Tak, ma w sobie bardzo dużo z Nicole. Nos na przykład :D

baraja_2

A mi ona przypomina znacznie bardziej Cybill Shepherd, oczywiście jak ta jeszcze była młoda :)

Kung_Fu_Master

Oglądając ją na ekranie, cały czas miałam skojarzenia z Nicole Kidman i Charlize Theron i nigdy nie wpadłam na podobieństwo do Cybill, ale rzeczywiście jest duże! Np na tym zdjęciu: http://www.filmpeek.net/images/abbie-cornish-new-bond-girl1.jpg :D

baraja_2

Ma po prostu australiska urode tak jak Kidman czy Theron...
A gra od obu o niebo lepiej!

norting_

Nie rozśmieszaj mnie, nie ma co porównywać takiej kiepskiej młodej aktoreczki do gwiazdy kina, jaką jest Nicole.

norting_

Stwierdzenie, że Abbie Cornish gra lepiej od Kidman to grube nieporozumienie... Proponuję obejrzeć więcej filmów z tymi paniami, a prawidłowe wnioski nasuną sie same.
Uroda to jedno, może i jest podobna do Kidman, ale musiałaby popracować, żeby dorównać jej warsztatem.

PS A Theron pochodzi z RPA, nie z Australii :)

norting_

Theron ma australijska urode ? przeciez ona jest z RPA
od kiedy RPA lezy w Australii ?

baraja_2

Wyglada jak mloda Nicole Kidman w starych australijskich filmach. Uderzajace podobienstwo!

baraja_2

mi przypomina charlize theron

Wypasiona_Foczka

A mnie nikogo nie przypomina;uważam że ma oryginalną urodę,jest jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie,jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna:)

baraja_2

wg mnie wygląda bardziej jak scarlett johanson

Jane_Vicodin

ja też uważam że wygląda jak Scarlett Johansson.

devillady

Charlize Theron-bezapelacyjnie

xAmyx

Popieram.

baraja_2

Bardzo podobna do Kidman!

baraja_2

To prawda, ma bardzo podobne rysy twarzy, chociaż nie jest tak chuda jak Kidman. Np. na tym zdjęciu widać uderzające podobieństwo:
http://images2.fanpop.com/images/photos/3300000/Abbie-Cornish-Stop-Loss-Wallpape r-abbie-cornish-3330740-1280-1024.jpg

Mi kojarzy się z jeszcze jedną aktorką - Katherine Heigl.

Sighma

Mi przypomina Justynę Schneider aktorkę z polskiego serialu "Nowa" :P

dzasti91

A wg. w 'Candy' wygladala zupelnie jak Kaya Scodelario (Effy ze Skinsow) tylko w blond wlosach.

użytkownik usunięty
massachusetts

miałem własnie taki sam temat zakładać xD

Jak to dobrze, że nie założyłeś...

ja tez :D

baraja_2

Krzyżówka Charlize Theron z Nikole Kidman i odrobiną Scarlett Johanson... nie zła jest

baraja_2

Ja tez jak na nią patrze to widzę Nicole Kidman (+ delikatność Charlize Theron)

nuria_2

I mi szczególnie z profilu przypomina Nicole;)

baraja_2

A moim zdaniem w blond włosach podobna jest do N. Kidman, a w brązowych do M. Brodki! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones