Abbie Cornish

Abbigale Cornish

7,2
10 124 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Abbie Cornish

Jej gra jest na najwyższym aktorskim poziomie i jest to niepodważalne. Kto widział ''Candy'',wie o czym mówię.

Lilith_33

Uważam, ze w Candy zagrała r e w e l a c y j n i e, jak na swoje średnie doświadczenie. Była świetna i widzę w niej przyszłość, tylko teraz coś o niej nie głośno...

tercc

Ale to wkrótce,mam nadzieję,się zmieni,gdyż w tym roku na ekrany kin wchodzi ''Bright Star'':)

Lilith_33

Błąd! Chciałam napisać: ,,*to się zmieni''
;)




Lilith_33

błędy się zdarzają. ale przynajmniej nie dodałaś przez przypadek 3 razy tego samego tematu tak, jak ja. :D
o, nie wiedziałam, że ten film za niedługo będzie w kinach. :)
ale faktycznie - w "candy" zagrała rewelacyjnie. niewiele aktorek dałoby radę zagrać tak dobrze tę rolę.
jak samo jest z postacią Dana. nie wyobrażam sobie innego aktora.

open_your_eyes_filmweb

zgadzam się. Ona i Heath byli niesamowici. Po prostu g e n i a l n i!

Lilith_33

Zgadzam się z Wami! Pierwszy raz zobaczyłam Ją w " Dobrym Roku " ( bardzo lubię ten film ). Nie zapadła mi głęboko w pamięci, ale Jej gra mi się podobała. Nie jest moją ulubienicą, jednak w Candy zagrała rewelacyjnie. Trzeba podkreślić, że film jak i rola do łatwych nie należała, więc zasługuje na podwójne brawa!

musumee

W "Candy" Abbie była super. Ale mój numer jeden to jej rola w filmie "Salto" (Somersault). Świetny film z niepowtarzalnym klimatem i świetna Abbie! Zresztą w towarzystwie równie uzdolnionego Sama Worthingtona. Polecam, jeśli ktoś jeszcze nie widział.

Lilith_33

Dziewczyna jest niesamowita!! W "Candy" i "Salto" była genialna. "Bright Star" - pomimo że film jest poniżej moich oczekiwań to ona tam jest naprawdę jaśniejsza od gwiazd. Trzymam kciuki za jej karierę.

Izek_fajny_jest

Zgadzam się,kreacja Abbie w ,,Salcie'' rewelacyjna. Na ''Bright Star''idę w sobotę do kina, poraz pierwszy zobaczę moją ulubioną aktorkę na dużym ekranie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones