Abbie Cornish

Abbigale Cornish

7,2
10 124 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Abbie Cornish

nie jest brzydka,ale i tak nie rozumiem, jak ryan pihillpe mogl zdradzic z nia reese:/

Callisto

Nie jest brzydka?! Ona jest śliczna. Jak dla mnie to Reese daleko do niej.

aras74

Może i ma urode, ale albo w dacie ur jest błąd albo to mutant. Bo jak wyjaśnić, że w "Bliskie związki" (1999) mając 17 lat wyglądała na dobre 30? :)

Callisto

Mi nie chodzi o wygląd, ale o to, że Reese jest przecież wspaniałą kobietą, poświęca się bardzo dla rodziny i w ogóle, a on ją nagle zdradza...hmm..ciekawie. ona też nie lepsza, skoro nawiązała romans z żonatym facetem, chociaż podobno zaprzecza, ale cóż...Angelina jolie też zaprzeczała, że jest z Pittem

Callisto

To że Reese się poświęcała dla rodziny to do końca nie wiadomo, bo gazety piszą co chcą. A to że on ją zdradził to świadczy że ich związek był daleko od ideału. Według mnie zdrada tylko przyspieszyła jego koniec. Ale jak było naprawdę to wiedzą chyba tylko oni.

aras74

"Według mnie zdrada tylko przyspieszyła jego koniec." - dlaczego tak uważasz? Przez siedem lat stanowili wzorowe małżeństwo.

Kobiety, które dostają Oscara za rolę pierwszoplanową (przynajmniej w ciągu ostatnich trzech lat) padaja ofiarą "klątwy". Każda z nich rozstałą się z narzeczonym/mężem (Charlize Theron, Hilary Swank, Reese Witherspoon). Każdy z nich był potwornie zazdrosny. Spójrzmy prawdzie w oczy: może Ryan Phillipe nie jest najgorszym aktorem, ale daleko mu do Reese, a Oscar zapewne stał się zadrą w sercu. Czytałam w gazecie, że Reese kupiła mu jako prezent wart 60 tys. dolarów samochód, a on się wściekł i nakrzyczał na nią, ze jego też stać na takie rzeczy.

Ellesmera

Charlize Theron nie rozstała się ze Stuartem Townsedem, są nadal razem. Mam nadzieję, że klątwa, o której mówisz, nie obejmie Marion Cotillard i Guillaume'a Canet, gdyż są piękną parą.

Callisto

Ty tak na poważnie? Nie masz własnego życia, że się interesujesz takimi idiotyzmami? Co mnie obchodzi co robią jakieś skretyniały gwiazdki z USA? Mam ciekawsze rzeczy na głowie. Ogarnij się dziewczyno.

Callisto

Hmm... Reese do moich ulubiontch aktorek nie nalezy, ale wydaje mi sie, ze byla o wiele lepsza dla Ryana, niz ta Abbie. A z reszta co te kobiety sobie wyobrazaja, ze zonatym mezczyzna zycie psuja?

Callisto

Nie jest brzydka?? Ujdzie w tłumie... Reese jest o wiele ładniejsza. ale ja nie o tym... szkoda mi tylko Reese, jakim cudem Ryan mógł ją zdradzić?? Tyle lat żyli jako wzór, a teraz rach ciach i ją zdradził. Dupek z niego i tyle.

Callisto

zazdrosny mięczak. facet bez honoru. wiele takich... też mi nowość.

użytkownik usunięty
Callisto

ja sie nie dziwie - abbie to super lasencja, a reese to karzel infantylny - poltora metra w kapeluszu i dziecinny wyglad, ja bym na jego miejscu zrobil to samo :o

Callisto

;/

Oceniacie choć nie znacie.
Skąd możecie wiedzieć, co zaszło pomiędzy Ryanem a Reese?
Zdradził ją? I jego sprawa! Gazety piszą to co chcą, często ubarwiają i zmieniają fakty. Nie musicie od razu wyżywać się na fw i obrażać Abbie. Ja także nie wiem jak to dokładnie było i nie mam zamiaru niczego nikomu wyjaśniać.
A Ty Enjoy jak poznasz Reese to zadzwoń. Wtedy mi powiesz, czy zostawiłbyś ją dla Abbie, czyli wg Ciebie super lasencji.

Callisto

kompletnie nie interesują mnie sprawy prywatne obcych mi ludzi, więc nie będę się wypowiadał na ten temat. powiem tylko, że Abbie Cornish jest piękna, jaram się okrutnie, a Reese w ogóle mi się nie podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones