Eddie Redmayne

Edward John David Redmayne

8,6
61 850 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eddie Redmayne

Jego usta mogłyby żyć własnym życiem :D Za chiny nie dałbym mu 31 lat, jak dla mnie
wygląda zbyt dziecinnie.

xxxoliksxxx

dokładnie, zawsze wygląda jak dwudziestoletni parobek :D

xxxoliksxxx

Jak go zobaczyłam, to pomyślałam ''całkiem niezły, ale wolę starszych, tzn. po 30''. A tu niespodzianka ;) Usta i oczy rzeczywiście przykuwają uwagę, ale czasami miał taki wyraz twarzy, jakby myślami był dalego stąd i nie wiedział, co się wokół niego dzieje.

xxxoliksxxx

Bardzo rozbawił mnie Twój tekst o ustach =D i prawda na swój wiek to on nie wygląda...

xxxoliksxxx

Rozbawił mnie ten teks o ustach :D ale faktycznie bardzo młodo wygląda i przykuwa uwagę ;)

xxxoliksxxx

W 100% się z Tobą zgadzam, absolutnie nie dałabym mu 30 lat. Przyznam szczerze, że jak go zobaczyłam to strzelałam, że ma około 20 lat, a tu takie zaskoczenie. Odnośnie ust, zabawnie ujęte. ;p

xxxoliksxxx

faktycznie, nie wygląda jak na swój wiek, ale czy np. Depp'owi dałbyś coś około 50 ?

Mandarynka111111

no w tym roku kończy 50 :D
50 to może bym mu nie dał ale 40 kilka ;)

xxxoliksxxx

usta ma cudne ale wiek tez sie z tobą zgadzam myślałam,że ma 10 lat mnie ale może na żywo inaczej wygląda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones