Eddie Redmayne

Edward John David Redmayne

8,6
61 850 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eddie Redmayne

niezaslużona nominacja...

użytkownik usunięty

...za Dziewczynę z portretu. Owszem porządnie zagrał, bardzo się starał, ale nie przekonał mnie, nie wzbudził emocji, był nawet irytujący bo bardzo manieryczny, teatralny z tym sztucznym uśmiechem.

Z tego co wiem z wywiadów, ta manieryczność i przerysowanie były zamierzone. Eddie powiedział, że z rozmów z osobami transseksualnymi dowiedział się, że większość z nich przechodziła okres "hiperkobiecości". Tak samo Lily szukała siebie. Na początku starała się kopiować inne kobiety, przesadzała z eksponowaniem damskiego seksapilu, to wszystko było drogą do znalezienia złotego środka. Możesz przeczytać o tym tutaj: http://film.onet.pl/artykuly-i-wywiady/eddie-redmayne-w-dziewczynie-z-portretu-p odroz-ku-wewnetrznej-kobiecie-wywiad/xbtc6b

karla5465

Na ile miałam kontakt z transpłciowymi kobietami - przyznaję rację. Rzeczywiście są trochę teatralne, "przerysowane". Potem z czasem część (nie wszystkie) z nich "przeciętnieje" i wtapia się w tłum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones